Menu

PRÁVĚ VYRÁŽÍME NA TOUR DE FLEURS

Categories

PRÁVĚ VYRÁŽÍME NA TOUR DE FLEURS

S novým kalendářním měsícem vás vezmeme na cestu květinami… Je tu nová tvář magazínu Móda!

V květnu jsme s naším projektem Tvář magazínu Móda zamířili do přírody, ale ani v měsíci následujícím se od flóry příliš nevzdálíme. S novým kalendářním měsícem vás vezmeme na cestu květinami…

2016-05-31_194559

Tour De Fleurs.

A to především díky stejnojmenné kolekci módní značky Mi fashion label, která si nás získala natolik, že jsme do ni oděnou modelku Magdalenu Rajnohovou zkrátka museli použít coby tvář měsíce června. Co myslíte, vyplatilo se?

 

Módní značka Mi fashion label představuje svou již pátou kolekci návrhářky Lenky Mulabegovič Tour De Fleurs SS16, plnou dámských oděvů spíše minimalistických a čistých forem, zaměřených na detaily a střihová řešení.

cover_cerven

Další, v pořadí již pátá kolekce značky Mi fashion label s poetickým  názvem Tour de Fleurs, provází ženu rozkvétajícím jarem, jenž je symbolem znovuzrození a transformace.

Jednotlivé outfity, které jsme vybrali, si kladou za cíl nositelku rozzářit, ne však překřičet. Vše je spolu v harmonii. Kolekce je vytvořena z velmi luxusních a originálních materiálů, jako je hedvábí, vlna a pak mnoho zajímavých směsí a struktur. Kolekce je tvořena z barev květin, jako je levandule, kosatec, pomněnka, vlčí mák či sněženka a jiné.

Share

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!